Знайомство

Якщо ви працювали в аудіовізуальному секторі і недавно прибули до Ірландії через війну в Україні, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми б хотіли привітати вас в Ірландії та допомогти Вам налагодити зв’язки в аудіовізуальній сфері, якщо Ви в цьому зацікавлені. 

Ми можемо допомогти у знаходженні нових контактів, побудові зв’язків, пошуку роботи та координації по даній сфері в Ірландії або навіть просто познайомити Вас з людьми, з якими можна випити чашечку кави та обговорити питання які вас цікавлять. 

Крім того, аудіовізуальний сектор включає наступне: 

● Анімація 

● Телебачення та кіно 

● Документальні фільми 

● Пост-продакшн 

Хто ми 

Анімейшн Айрленд (Animation Ireland)це представницький орган анімаційної індустрії в Ірландії з тридцятьма п’ятьма студіями-учасниками. Сектор широко представлений географічно та його учасники працюють у всіх частинах острова. Творчі центри створені у Голуеї, Кілкенні та інших містах. Також центри засновані в Клер, Корку, Оффалі, Лауті та Роскоммоні. Члени організації створюють 2D та 3D-анімацію для телебачення та художніх фільмів для внутрішнього та міжнародного ринку. 

Animation Ireland працює в центрі дуже складної екосистеми та регулярно проводить зустрічі з теле-радіо станціями, RTE та TG4, державними фінансовими установами, управлінням телерадіомовлення Ірландії та Скрін Айрленд; Департаментом державних зборів S48 у справі податкових кредитів, європейським фінансуванням через Кріейтів Юроп (Creative Europe) та державними інвестиційними агенціями, Ентерпрайз Айрленд (Enterprise Ireland), агентством промислового розвитку (IDA-Industrial Development Agency) та Інтертрейд Айрленд (InterAirland). 

Скрін Продьюсерс Айрленд (Screen Producers Ireland -SPI)- Ми є представницькою групою, що складається з незалежних кіно- та телепродюсерів. Ми представляємо широке коло авторів та режисерських компаній від документальних фільмів, дитячого контенту, драми, кіно до розважального та цифрового контенту. SPI виступає від імені членів групи та працює з мовними компаніями, державними органами, спілками, освітні установами, різними організаціями та іншими представницькими групами для забезпечення самодостатнього та динамічного середовища для виробництва та сприятливої робочої атмосфери для галузі. Також ми є членами CEPI (Європейської асоціації виробництва аудіовізуального контенту) та працюємо у складі CEPI для забезпечення скоординованої загальноєвропейської підтримки всіх, хто покинув Україну. 

Контактна інформація 

Анімейшн Айрленд (Animation Ireland) – support@animationireland.com 

Скрин Продьюсерс Айрленд (Screen Producers Ireland)- info@screenproducersireland.com 

Посилання органів державного управління на інформацію та допомогу 

Європейський Союз (ЄС) ухвалив Тимчасову директиву про захист, що дозволяє громадянам України та іншим особам, що залишають Україну через війну, пересуватися ЄС на рівних правах з громадянами ЄС. 

Якщо ви громадянин України або покинули Україну, уряд Ірландії допоможе вам по прибутті. 

Нижче ви можете знайти додаткову інформацію про підтримку та доступні послуги під час перебування в Ірландії. 

Інформація для громадян – підтримка українців в Ірландії 

Інформаційний офіс для громадян (Сітізен інформейшн-Citizen Information) надає детальну інформацію про всі державні послуги, доступні в Ірландії та збирає інформацію з різних державних служб та агентств. Вони склали список корисної інформації для тих, хто прибуває до Ірландії з України. 

Посилання компаній 

Скрін Айрленд (Screen Ireland)

Як національне агентство ірландської індустрії кіно, телесеріалів та документальних фільмів, Скрін Айрленд також є креативним партнером усього сектора, що інвестує в таланти, творчість та підприємливість. Скрин Айрленд має інформацію про фінансування, можливості для розвитку навичок та про ірландський сектор кіно та телебачення.  

Скрин Композерс Гілд (Screen Composers Guild) 

Скрін Композерс Гілд (Screen Composers Guild) – це організація, що представляє всю теле- та кіноіндустрію в Ірландії для ірландських та розташованих в Ірландії композиторів, що створюють авторську музику для кіно, телебачення, анімації, відеоігор та реклами. Ми працюємо над тим, щоб зробити авторів більш впізнаваними у цій галузі, пропонуємо підтримку, необхідні ресурси та виступаємо за захист прав авторів. 

Скрин Гілдс Айрленд (Screen Guilds Ireland) 

SGI представляє працівників сфери кіно та телебачення у багатьох галузях у цій сфері в Ірландії. Наша мета – створення та просування справедливого та прозорого робочого середовища, що буде результативним для всіх співробітників, зайнятих у галузі, що охоплює національні та міжнародні виробництва контенту всіх масштабів та жанрів. 

Райтерс Гілд оф Айрленд (Writers Guild of Ireland) 

WGI-це союз авторів Ірландії, який представляє понад 600 ірландських авторів кіно, телебачення, театру, радіо, анімаційних роликів та ігор. Ми виступаємо за визнання авторів як творчої сили, без якої виробництво медіа контенту неможливе. Усі члени Союзу мають доступ до унікальних колективних заходів, консультацій експертів з 

контрактів, своєчасних сповіщень про субсидування через нашу розсилку, а також щорічну церемонію нагородження, яка урочисто відзначає їх досягнення. 

Майндінг Кріейтів Майндс (Minding Creative Minds) 

Майндінг Кріейтів Майндс (Minding Creative Minds- MCM) -це перша в Ірландії постійна програма підтримки добробуту (діюча на території 32 графств та ірландських зарубіжних територій) для всього творчого сектору Ірландії. 

Консультаційні послуги Майндінг Кріейтів Майндс (у співпраці зі Спектрум Лайф більш ніж на 30 мовах) включають спеціально призначену телефонну гарячу лінію підтримки, короткостроковий супровід, консультації по телефону, гарантовані відео консультації, а також загальноосвітній веб-портал і додаток, що дозволяє спілкуватися з консультантами у режим реального часу. 

Програма Майндінг Кріейтів Майндс спрямована на забезпечення благополуччя всієї особистості в цілому, тому включає доступ до ряду додаткових послуг, покликаних допомогти користувачам подолати різні практичні проблеми, з якими вони можуть зіткнутися. Ми також пропонуємо підтримку особам, які не є громадянами Ірландії та їхнім сім’ям, допомагаючи інтегруватися в ірландську систему максимально легко** 

**Ми хочемо зробити перехід до ірландської системи, що стосується трудових ресурсів або освіти, якомога простіше для осіб, які не є громадянами країни та їх сімей. Наша команда готова дати відповідь на питання і допомогти з вирішенням проблем, з якими стикаються всі хто тільки прибув до Ірландії. Ми можемо надати допомогу особам, які не є громадянами Ірландії в таких областях, як:

  • Фінанси та банківська справа 
  • Політична система та голосування 
  • Іноземні посольства/консульства 
  • Освіта 
  • Соціальне забезпечення 
  • Медичні послуги 
  • Житло 

До нашої команди можна звернутися за наданням інформації та практичних рекомендацій щодо кожної сфери. Ми хочемо переконатися, що люди готові до потенційних перешкод при облаштуванні життя в Ірландії. Наша команда також може проконсультувати з питань зв’язку з усіма відповідними організаціями в країні. Для отримання такої підтримки Ви можете звернутися до Майдінг Кріейтів Майндс (Minding Creative Minds-MCM) одноразово з кожної окремої проблеми. 

Як зв’язатися з Майдінг Кріейтів Майндс? 

Цілодобова телефонна лінія 24/7 – номер телефону 1800 814 244 | Дзвінок із Північної Ірландії / Великобританії: 0800 0903677 

Міжнародний номер телефону – 00353 15180277 

● Надіслати текстове повідомлення *Hi на номер 087 369 0010 для підтримки SMS та WhatsApp (за стандартним тарифом) від кваліфікованого психотерапевта/психолога. 

● Великий сайт та програма, з функцією онлайн чату з консультантом в реальному часі. 

● Ви можете завантажити програму Спектрум Лайф (Spectrum Life) на свій телефон або комп’ютер і вибрати Майдінг Крієтів Майндс (Minding Creative Minds). 

*Під час реєстрації ви маєте право на 30-хвилинну безкоштовну консультацію з кожної теми. Якщо вам потрібна фінансова допомога, але в декількох різних областях, ви маєте право на 30-хвилинну раду по кожному з них. Наприклад: оподаткування (30 хвилин), іпотека (30 хвилин) тощо.

Наш сайт. http://www.mindingcreativeminds.ie/
Твіттер. https://twitter.com/MindingCreative Інстаграм. https://www.instagram.com/mindinqcreativeminds/ Фейсбук. https://www.facebook.com/Mindingcreativeminds Канал на Ютубі: https://vitube.com/results?search_query=minding+creative+minds

Майндінг Кріейтів Майндс (Minding Creative Minds) 

Національні академії талантів 

Національні академії талантів – це нова національна ініціатива Fís Éireann / Скрін Айрленд (Screen Ireland), що пропонує курси, програми та можливості кар’єрного зростання для ірландської індустрії кіно, телебачення та анімації.